Przyjęcia urodzinowe

 

  dla dzieci...  

Zastanawiasz się jak zorganizować swojemu dziecku przyjęcie urodzinowe?
Zachęcamy aktywności dzieci i dorosłych na basen przy ul. Głuchowskiej. Tutaj dzieci pod okiem instruktora WOPR będą mogły bawić się na basenie w towarzystwie swoich kolegów i koleżanek. Do dyspozycji mamy dużą gamę przyrządów wodnych.
Uzupełnieniem zabawy w wodzie może być poczęstunek, podczas którego dzieci zostaną poczęstowane pysznym tortem, wręczą prezenty, odśpiewają "Sto lat" i będą się świetnie bawić. Możliwe jest skorzystanie z opieki animatora lub rodziców. Impreza przewidziana jest dla dzieci szkół podstawowych oraz przedszkolnych. Grupa powinna liczyć nie więcej niż 20 osób. Z uwagi na harmonogram już istniejących zajęć najbardziej odpowiednimi dniami na zorganizowanie przyjęcia jest sobota bądź niedziela. Inne dni do uzgodnienia.  dla młodzieży i dorosłych...  

A może chcesz zrobić niespodziankę innej bliskiej Tobie osobie?
Możesz wynająć basen dla młodzieży lub dla dorosłych na wieczór lub na noc i zorganizować nietypowe przyjęcie połączone z kąpielą w niecodziennej atmosferze.

W tym czasie możesz skorzystać także z sali, na której będzie się odbywać przyjęcie, z sauny, z masażu. Wszystko zależy od Twojej pomysłowości. Jest to ciekawe miejsce na zorganizowanie urodzin, Walentynek, czy Waszej rocznicy, którą możecie obchodzić w towarzystwie przyjaciół. Opłata za 20 osób na basenie ( za kolejne dopłata).

 

Zdjęcia z zabawy w dniu 22.11.2014